Forum Forum 123 Dru¿yny Harcerskiej Wêdrowne Ptaki Strona G³ówna Forum 123 Dru¿yny Harcerskiej Wêdrowne Ptaki
123 Dru¿yna Harcerska "Wêdrowne Ptaki"
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

dwa ogórki kiszone

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum 123 Dru¿yny Harcerskiej Wêdrowne Ptaki Strona G³ówna -> Opinie o stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 24 Sty 2014
Posty: 729
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5
Sk±d: Finland

PostWys³any: ¦ro 6:31, 09 Kwi 2014    Temat postu: dwa ogórki kiszone

no ja kiedy zchudlam 10 kg a te glupie cycki ani troche nie zmalaly nie wiem juz co robic,,na pewno nigdy ich niezaakceptuje !!
[link widoczny dla zalogowanych]
Podczas nastepnego posiłu dokleja sie do niej jeszcze jedna, potem jeszcze... Zażywam drugi dzień gynalgin.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
na poczatku stosowania to lekarstwo chyba mi pomagało bo ból ustepował.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] 2.html [link widoczny dla zalogowanych] Jest najlepszy
nie pamiętam telefonu, ale poszukaj na necie to znajdziesz. Hej, ja od dwóch lat zmagam się z cellulitem, prawdopodobnie na poważnie zaczeło się po przebytym zapaleniu nerki. Nie zawsze przez tą samą ponieważ zdarzyło mi się kilka razy że musiałam w innym mieście pomalować się ponieważ wesele było daleko. Mbrothers - trebles czyli jest o połowę węższa.. [link widoczny dla zalogowanych]
I od siebie dodam, że te 1000 kroków wystarczy, bo przy częstszym i intensywniejszym chodzeniu (jak ja) to kolanka padają. hej mam pytanie: facet majacy problemy z utrzymaniem erekcji ma problem. Bluźnierstwo Grzech Grzech Złe Grzech Nie grzech Nieznane Przyjęte Świetne imię!!!!!!!!! po wizycie u tego pana czulam sie tak, jakby ktoś mnie opluł Co to za testy.gdzie je się robi.ile kosztują.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

A ja mam Żabkę w pobliżu i widzę, że żyje z niej i pracuje czteroosobowa rodzina.
[link widoczny dla zalogowanych]
Mam nadzieje że czas uleczy moje rany i że jeszcze kiedyś mu podziekuje za to że odszedł !!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
historia, WOS i in tez na 5 naprawde
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

i wykonuj regularnie ii nie jedz za duzo słodyczy .. [link widoczny dla zalogowanych] Przyklady:
miałem 5cm skrótu i wydłużyłem o 4cm bo mi sie kość za szybko zrastała. pod plaba. dbajcie o siebie co dzienie !!! ładna jest teraz cięzarna brodka, Górniak jest ładna.mi sie podobaja te z ciemna karnacja małymi noskami , długimi rzęsami i ciemnymi oczkami + ze musi miec ładne włoski , ładny makijaz i figurkę. A mieszkasz w samym Turynie? [link widoczny dla zalogowanych]
13. Boze dodaj mi sił na drugi dzien głowa mi pękała, ale mam tak zawsze po piciu wiec nie wiem czy to przez L. pozdro Witam ponownie. Źle mnie zrozumiałeś/aś. Poelcam (robiłam to po roku przerwy).
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
On nie umiał napisać zdania bez błędu.
* tipsy brokatowe
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ale pojawilo sie swiatelko w tunelu, poniewaz znajomi tesciow maja mieszkanie do wynajecia, ale z tym musimy poczekac do konca miesiaca, bo akurat wtedy mu sie skonczy 3- miesieczna umowa.

to wyglada jak rajstopy
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie polegajcie jednak na kalendarzyku, bo to również jest nieskuteczna. To na pewno nie pomoże ani Tobie, ani fasolce (jeśli ją masz Mnie cycki co prawda nie bolą, sle przyplątała mi się jakaś infekcja tam.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
ja juz CZEKAM 7 miesiecy...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Jeszcze tydzień temu trwałam w przekonaniu że poczekam aż włosy odrosną ale te odrosty są brzydkie i muszę do fryzjera...ehhhh...

Pozdrawiam. [link widoczny dla zalogowanych] Lekarz wtedy powiedział że źle gdy nie ma żadnych objawów.
Jak czytam te wypowiedzi, to żal mi Was... Wiem , ze miałam szczescie w nieszczesciu bo mogło byc znacznie, znacznie gorzej. witam poszezylam swoje uslugi z dojazdem do klijeta trzy lata nie byłam u fryzjera ponieważ miałam traume bo fryzjerce która potrafiła robić tylko BOBA.o0 Np. [link widoczny dla zalogowanych]
pier*olony podszywaczu na ch*j podajesz sie za mnie?? My szukamy swojego klienta! Pozdrawiam i dziekuje za slowa otuchy, Julii miłego popołudnia dziewczynki po linku daje sie enter energii pochodzi z tłuszczu, składa się z pokarmów o łącznej wartości 1000 Witam!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Nastepnego dnia wybralam sie do lekaza chcialam sie dowiedziec czy to bromergon tak dziala jak sie odtawia ale lekaz zrobil mi usg i wyszlo jestem w ciazy.
[link widoczny dla zalogowanych]
A wy mieliście dzieci?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
a ja od razu poszłam do faceta, wiadomo, że na początku mały wstyd, ale tłumaczyłam sobie, że nie jedną widział i że nie ma się co krępować.

Laida jak tak opowiadasz to zaczynam marzyć... [link widoczny dla zalogowanych] hej !!!
jest ich coraz mniej!!!! Pozdrawiam! [link widoczny dla zalogowanych] Całe szczęście , że nigdy nie brałam takowych , ale moja siostra cioteczna - tak , teraz bez nich nie załatwia się po 3 dni. mieszkam niedaleko köln. [link widoczny dla zalogowanych]
Mam nadzieję że mi się uda (chciaż mam obawy, że będą jakieś trudności).Po pół roku od operacji można zaczynać starania!!!! Ooo proszę no to fajnie w takim bądź razie, do zobaczenia 11 czerwca ! oczywiscie moj tata slyszac o terapii na arachnofobie sam zbieral pajaki i przynosil mi je pokazywac brrrrrrr. 7) jezeli bylo zawarte przez pelnomocnika bez zgody sadu lub jezeli pelnomocnictwo bylo niewazne lub skutecznie odwolane ale bedą potrzebne jeszcze 2-3, w tygodniowych odstępach potem co 8-10 tyg mnie Agati Owszem, czasami zdarzy mi sie zalapac cos na dwa tygodnie..
[link widoczny dla zalogowanych]
to jest jasniutki wiosenny zieleń.Bialego nieznosze ale coś dobrać musze.Jutro mam kupić i teraz to już wogóle nie wiem
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
alexisweller95




Do³±czy³: 30 Maj 2022
Posty: 4
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pon 8:08, 30 Maj 2022    Temat postu:

Nie rozumiem informacji

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum 123 Dru¿yny Harcerskiej Wêdrowne Ptaki Strona G³ówna -> Opinie o stronie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin